Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Hot Springs Medical Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Спорт и рекреација
Хотелот нуди можност за организирање на јавање, планинарење и рафтинг, а исто така и за групно организирање на тури до културни места и тури за вино.
Ски лифтовите на Халин Валог и Банско се наоѓаат на помалку од 15 км од хотелот. Белица е 16 км, додека Боровец е оддалечен 44 км
Сместување
Собите се со поглед на планина или шумски предели и се опремени со телевизор со рамен екран со сателитски канали, минибар и безбедносна кутија. Исто така вклучуваат приватна бања со бесплатни тоалети, бањарки, папучи и фен.
Food
Доручек со континентална, американска и вегетаријанска опција е достапен секој ден во хотелот. Органскиот зеленчук и јајцата произлегуваат од фармата која припаѓа на хотелот. Гостите можат да уживаат во своите оброци во ресторанот на хотелот, во кој има отворена кујна и служат локални и медитерански јадења. На располагање е и лоби бар, каде што гостите можат да пијат пијалок или коктел.
Health Care
Спа центарот на Hot Springs Medical хотелот е опремен со сауна, парна бања, турски амам и масажа. Освен тоа хотелот поседува и отворен и затворен базен.

За хотелот:

Hot Springs Medical Hotel се наоѓа во Бања на само 5 км од Банско.

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Hot Springs Medical Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.