Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Garden Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Season PriceList
  • Gallery
  • Hotel Description

Hotel Garden Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
*туристичка такса
За хотелот:

Хотел Гарден се наоѓа на брегот на Охридското езеро, на многу атрактивен дел од градот на 100м од плажата Куба Либре, и 1км од центарот на градот. 
Капацитет: 26 соби (еднокреветни, двокреветни, и трокреветни) и 2 апартмани

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.