Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

OCEAN RETREAT & SPA (GURAIDHOO ISLAND) Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

OCEAN RETREAT & SPA (GURAIDHOO ISLAND) Слики и Видеа

За хотелот:
Задолжителна доплата за Божиќна вечера (Католички божиќ):
Возрастен - 15 евра, Дете 6-11,99 - 10 евра
Задолжителна доплата за Новогодишна вечера:
Возрастен - 22 евра, Дете 6-11,99 - 15 евра

Трансферот се врши со глисер.

Хотелот е изграден во 2017 година и располага со 17 соби.
Плажа
Хотелот има приватна плажа
Локација
Удобно сместен на Малдивскиот остров, Ocean Retreat & Spa е одлична почетна точка, од која можете да започнете да го проучувате овој заживеан град. Хотелот се наоѓа во центарот на градот и има лесен пристап до сите градски знаменитости кои задолжително треба да се видат. Меѓународниот аеродром е на 32 км.
Маркетинг
клима уред
вентилатор
телевизор
минибар
кафемат
сеф
фен за коса
интернет
Спорт и рекреација
масажа
сауна
водни спортови
кану
риболов
Snorkeling 
екскурзии
Карактеристики за хотелот
ресторан
кафетерија
СПА
менувачница
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.