Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

RIU ATOLL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

RIU ATOLL Слики и Видеа

Плажа
Хотелот има сопствена плажа и се наоѓа на прва линија
Услови за деца
детски базен
детска игротека
дневна забавна програма за деца на возраст од 4 до 7 години и од 8 до 12 години во 
 "RiuLand" (шест пати во неделата)
Локација

Разположен на приватниот остров Maafushi, дел од атолот Dhaalu. На 180 км  од меѓународниот аеродром Велана (MLE). На 5 км од локалниот аеродром на островот Кудахувадху.

Карактеристики за соба

климатизација

вентилатор

телевизор

телефон

мини бар

Прибор за подготовка на кафе и чај

сеф

бањарка

фен за коса

интернет

тераса или балкон

Спорт и рекреација

масажи
парна бања

фитнес

спортови на вода

вечерни програми

Snorkeling

нуркање

Карактеристики за хотелот

4 ресторани

бар

базен
СПА центар

фитнес
продавница за подароци

интернет

Програма


За хотелот:

*Трансферот се врши со внатрешен лет + глисер

 

Опис

 

Хотел Riu Atoll е разположен на приватниот остров Maafushi, дел од атолот Dhaalu. Хотелот е отворен летото 2019 г. Предлага 24 часа All Inclusive услуга. Бесплатен WiFi во целиот хотел.

На територијата на хотелот има основен и тематски ресторани. Базен со бар и детски базен. Велнес центар со разновидни СПА процедури.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.