Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

Royal G Hotel & Spa Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Royal G Hotel & Spa Слики и Видеа

Локација
Пристаништето во Драч е на 1,8 км од хотелот, додека Rock of Kavaje е на 6км.
Најблискиот аеродмор е во Тирана и е на 33км од хотелот.
Концепт за исхрана
Хотелот овозможува појадок на шведска маса или вегетеријански појадок.
Сместување
Во хотелот секоја соба има маса и телевизор. Во сите соби има и фрижидер.
Health Care
Хотелот располага и со СПА центар во кој има затворен базен, сауна и топла када.
За хотелот:
Лоциран е во Драч, на неколку чекори од плажата Драч, и овозможува сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, сезонски отворен базен и фитнес центар.
Исто така располага и со заедничка соба за седење и градина.
Во хотелот рецепцијата работи 24 часа, услуга во соба и менувачница.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.