Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

SAII LAGOON MALDIVES Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

SAII LAGOON MALDIVES Слики и Видеа

За хотелот:
Доплата за новогодишна вечера - НЕ е задолжителна
За клиенти кои резервирале BB (ноќевање со појадок)
Возрасен - 155 ЕВРА
Дете 6-17,99 - 77 ЕВРА
За клиенти резервирани HB (ноќевање со појадок и вечера), FB (ноќевање со појадок, ручек и вечера) и All Inclusive
Возрасен - 77 ЕВРА
Дете 6-17,99 - 40 ЕВРА

* Трансферот се врши со глисер.

Овој нов уникатен хотел нуди 198 пространи соби, вили на плажа и вили над водата.
Плажа
Хотелот располага со сопствена плажа и се наоѓа на прва линија.
Локација
Градит Мале е на 8 км од хотелот, а островот Маафуши е оддалечен 19 км. Најблискиот аеродром е Меѓународниот аеродром Мале, на 8 км од хотелот.
Карактеристики за соба
клима уред
телевизор
мини бар
сеф
сет за приготвување на кафе/чај
фен за коса
балкон
интернет
Спорт и рекреација
фитнес
нуркање
Snorkeling
Карактеристики за хотелот
2 ресторани
бар
базен
кафе
продавница
Дополнителни информации
Хотелот е домаќин на фестивал од 21 декември до 6 јануари. Тоа е низа настани и активности кои оставаат незаборавни спомени за гостите. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.