Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

VARU BY ATMOSPHERE Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

VARU BY ATMOSPHERE Слики и Видеа

За хотелот:
Во моментов нема најавени забави за Божиќ и Нова Година

*Трансферот се врши со моторен брод.

Опис
5-звездниот ресорт предлага вистинска малдивско доживување преку претставување на локалните традиции и култура. По отварањето на 17 октомври 2019 г., VARU е рангиран како модерен, но и типично малдивски ресорт со 108 вили, расположени околу белите песочни плажови и  над тиркиазните лагуни
Локација
Расположен во северозападниот дел на атолот Мале на Малдивите, нај новиот проект на Ocean brand Atmosphere Hotels & Resorts – ќе биде VARU од Atmosphere. Се наоѓа на 38 км. од аеродромот. Трансферот се врши за 40- минути со моторен брод.
Плажа
Хотелот располага со сопствена плажа и се наоѓа на прва линија.
Услови за деца
детски клуб
Карактеристики за соба
вентилатор
телевизор
отворена бања
веранда со лежалки
Карактеристики за хотелот
4 ресторани
2 бара
СПА комплекс
Спорт и рекреација

центар за нуркање

Snorkeling

спортови на вода

гимнастика

тенис на корт

бадминтон

одбојка на плажа

екскурзии

спа процедури

кајак

музика во живо 

DJ програма

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.