Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

Villa Pascucci Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Villa Pascucci Слики и Видеа

Локација
Карпата на Каваје е на 2,8 км од хотелот, додека пристаништето во Драч  е на 9км.
Најблискио аеродром е во Тирана кој е оддалечен на 36 км од хотелот.
Сместување
Сите соби се опремени со клима уред, ТВ со рамен екран со сателитски канали, фрижидер, електричен бокал, мијалник, фен и биро.
Исто така опремени се со гардеробер и сопствена бања.
Health Care
Хотелот располага со СПА центар кој вклучува сауна.
Пансион
Ноќевање со појадок.
За хотелот:
Се наоѓа во Драч, на 700м од плажата Драч, хотелот нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, сезонски отворен базен и бар.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.