Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Bomo Assa Maris Beach Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Bomo Assa Maris Beach Слики и Видеа

Плажа
На сама плажа
Дополнителни информации
Собите се опремени со: клима, фрижидер, директна телефонска линија, сателитска телевизија, Wi - Fi интернет, купатило (туш - кабина), фен за коса, балкон / тераса.Тип на дополнително легло - на развлекување.
Сместување
Има вкупно 66 соби: Double Rooms SV / GV (~ 25 m2), Doubles Deluxe (~ 25 m2), Family Rooms Bunk Bed (~ 25 m2), Family Rooms SV / GV (~ 35 m2), Junior Suites (~ 35 m2). 

  • Double Room GV / SV: Соба со брачен кревет и одвоено легло;
  • Double Deluxe: Исклучителен дизајн и луксузен ентериер. Француски лежај и одвоено легло;
  • Family BunkBed: Француски лежај и кревет на спрат;
  • Family Room GV / SV: 2 соби, едната со француски лежај, другата со две единечни легла. Максимум сместување до 4 лица;
  • Junior Suite: Спална соба и дневен престој (отворено). Француски лежај и две одвоени легла. Исклучителен дизајн и луксузен ентериер.
Пансион
Услуга : All Inclusive ( доручек,ручек,вечера)

Доручек (шведска маса) 07:30 - 10:00                                              

Ручек  (шведска маса) 12:30 - 14:30
Вечера (шведска маса) 19:00 - 21:00

Бар покрај базен од  10:00 - 19:00

Theater bar 19:00 - 01:00 (после 23:00 - со доплата на лице место)

Snack bar покрај базен од  15:00 - 18:00

Безалкохолни пијалоци  : освежителни пијалоци ,сокови, кафе , чај , топло и ладно чоколадо.

Алкохолни пијалоци : пиво, вино, ракија, узо.

Сладолед : 15:00 - 18:00

Concept
Интернет
 Ресторан
Хемиско чистење
 Ресторан а ла карт
Хотелски паркинг
 Надворешен базен
 Детско катче
 Игротека за деца 
Лоби бар
 Перална
Игралиште за деца
 Бар на плажа
Приватна плажа
Градина
За хотелот:
Удобен хотел на огромна територија. Приватна песочна плажа, убаво шеталиште со палми, во зеленило, чисто море. Пространи соби, ресторан, барови, спорт, услуги за деца, вечерна забава за возрасни. Идеално место за фамилијарен одмор.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.