Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Bomo Athos Palace Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Bomo Athos Palace Hotel Слики и Видеа

Плажа
Далечина од плажа : Приватна плажа. 
Плажата е песочна. 
Лежалките и чадори за сонце - на база на полупансион се со доплата на лице место 
Лежалките и чадори за сонце - на база - „ се вклучено “ - се бесплатни.
Крпа за на плажа - со доплата на лице место.

Локација

Локација: Полуостров Касандра, 2 км од местото Калитеа, на 80км од аеродромот во Солун.

Сместување

Има вкупно 413 соби:Двокреветни соби (Double Rooms, ~25 m2), Двокреветни супериор соби (Doubles Superior, ~30 m2),Junior Suite (~50 m2), Superior Suites (~60 m2).
Собите се опремени со:централна клима ( јули - август), сателитска телевизија, мини фрижидер, сеф (со доплата на лице место), телефон, купатило, фен, балкон, поглед на море или планина. Тип на дополнително легло - стандардно на расклопување.
Double Superior - Една просторија со дел за дневен престој, поголем балкон, купатило со џакузи.
Junior Suite - две соби на две нивоа, отворен простор со внатрешни скалила и балкон со поглед на планина. Мини бар( на барање со доплата на лице место). На првото ниво - дневен престој со софа. На второто ниво- спална соба со врата (брачен кревет), мермерно купатило.
Superior Suite - две соби на две нивоа, отворен простор со внатрешни скалила и балкон со поглед на планина. Мини бар( на барање со доплата на лице место). На првото ниво - дневен престој, работна маса, тоалет. На второто ниво- спална соба со врата (брачен кревет), мермерно купатило со џакузи.Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Пансион
Услуга :  
Полупансион - појадок и вечера ( HALF BOARD )
Се вклучено ( ALL INCLUSIVE ) 

Во хотелите кои нудат исхрана на принцип шведска маса - самопослужување, избор на повеќе јадења, правило на хотелот е при недоволен број гости или други фактори, во некои периоди, во или вон сезона, да нуди исхрана по мени наместо шведска маса, што не влијае на квалитетот на услугата.
Хотелот го задржува правото да направи одредени промени во програмата без претходна најава.
Concept

Појадок - шведска маса (самопослужување, избор на различна храна), 
Вечера. - шведска маса (самопослужување, избор на различна храна), 

Во хотелите кои нудат храна на принцип шведска маса- самопослужување, избор на повеќе јадења, правило на хотелот е да при недоволен број гости или други фактори, во некои периоди, било во или вон сезона, да служи по мени наместо шведска маса, што не влијае на квалитетот на услугата.

Хотелот го задржува правото да ја промени програмата без претходна најава.


Се вклучено ( ALL INCLUSIVE ) 

За хотелот:

Популарен хотел, опкружен со бујна вегетација. Хотелска плажа, позната по златниот песок икристално чистата вода. Припаѓа на ланецот хотели Г-хотели. Комбинација на прекрасен природен амбиент, професионална услуга, разни видови забава и топла атмосфера, ќе го направи Вашиот одмор незаборавен.

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.