Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред
Додај соба
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Години на второ дете
Години
-
+
Во ред

Грција

                                                                              


Грција хотели на барање:


Халкидики:   
Kasandra Hoteli Sithonia Hoteli Athos Hoteli
Касандра                                           Ситонија                                           Атос


Пиериа:
Pieria Hoteli


Острови:
Tasos Hoteli 
Тасос                                                   Крф


Останати дестинации:
Jonski Breg Hoteli Kavala Hoteli
Јонски Брег                                         Кавала

Официјално обавестување за влез во Грција

На 9 март 2021 г. грчкиот министер за туризам  најави започнување на летната сезона  на 14 мај  2021 г.

Можностите  за влез во земјата ке бидат три:

1. Сертификат за вакцина против COVID-19 (се издава по примањето  на втората доза од вакцината)

2. Сертификат за имање на антитела против  COVID-19

3. Негативен  PCR тест, направен до 72 часа пред патувањето

Покрај тоа , министерот изјавил  дека сите здравствени потреби, вклучително и хоспитализација, поврзани со Ковид-19, ќе бидат обезбедени од страна на државата без никаков трошок за туристите, исто како и минатата година.

 ПРЕПОРАЧАНИ ХОТЕЛИ:
Во продолжениe наша препорака за хотелско сместување во Грција:
Studio 1/2 no.3 | 1st floor - Room Only
Double no.11 | 2nd floor - Bed and Breakfast
Double Economy - Half Board
Double Room - Bed and Breakfast
Studio 2+1 NO.3 Ground Floor - Room Only
Double Studio - Room Only
Studio 1/3 no. 101 | ground floor - Room Only
Promo Studio - Room Only
Family Bunk Bed - All Inclusive
Studio 1/2+1 no.212 | 1st floor - Room Only
Double Room - Bed and Breakfast
Double Room - Bed and Breakfast
Double Room - Land View - Bed and Breakfast
Double no. 101 |1st floor - Bed and Breakfast
Double Room - Economy - Bed and Breakfast
Studio 2pax - Bed and Breakfast
Twin/Double Garden View - Room Only
Double Room - Bed and Breakfast
Apartment 1 Bedroom B4 - Room Only
Standard Stuido with Terrace - Room Only
Double Promo - All Inclusive
Double Room - Bed and Breakfast
Double Room - All Inclusive
Double Room - All Inclusive
Double Economy - Ground - Bed and Breakfast
Double Room - Bed and Breakfast
Double Room - Bed and Breakfast
Double Standard - All Inclusive
Double Room - Bed and Breakfast
Double Room - Bed and Breakfast
Promo room - Bed and Breakfast
Double Standard - Bed and Breakfast
Double Room - Bed and Breakfast
Double Room - All Inclusive
Double Main Building Garden View/Port View - All Inclusive
Double Economy - Ground - Half Board
Double Room - Mountain View - All Inclusive
Double Standard - Half Board
Double Promo - All Inclusive
Double Room - Side Sea View - Bed and Breakfast
Eco Standard Double Room Ground floor - All Inclusive
Double Room - All Inclusive
Double Standard - Bed and Breakfast
Double Round the House - All Inclusive
Double Room Ground Floor - Bed and Breakfast
Double Room - Side Sea View - Bed and Breakfast
Twin Room - Ground Floor - All Inclusive
Double Room - Mountain View - Bed and Breakfast
Double Room - Bed and Breakfast
Double Room - Garden View - Half Board
Double Standard - Bed and Breakfast
Double Room - All Inclusive
Double Room - Mountain View - Half Board
Double Room - Land View - Ultra All Inclusive
Twin Room Garden-Mountain View - Half Board
Double Room - Garden View - Half Board
Standard Garden View - Half Board
Double Room - All Inclusive
Double Superior - Lateral Sea View - Half Board
Double Room Bunk Bed - Garden View - Half Board
Double Room - Garden View - Bed and Breakfast
Promo Room Garden View - Half Board
Double Superior - Garden View - Half Board
Double Room - Economy - All Inclusive
Double Room - Land View - Ultra All Inclusive
Double Room - Side Sea View - Half Board
Double Promo - Half Board
Double Room - Promo - Inland View - Ultra All Inclusive
Double Superior - Golf View - All Inclusive
Junior Suite - Sea View/Grand Balcony - Full Board
Suite - Marina Front - Bed and Breakfast
Double Promo - Ultra All Inclusive
Suite Family 2 Brooms - Sea View - Full Board
Suite 1 Bedroom - Garden View / Grand Balcony - Full Board
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.