Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

ELLAIDHOO MALDIVES BY CINNAMON Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

ELLAIDHOO MALDIVES BY CINNAMON Слики и Видеа

За хотелот:
Задолжително се доплаќа Божиќна вечера - 77 евра по лице за возрасни/ деца 6-14.99год.- 38 евра
Задолжително се доплаќа Новогодишна вечера - 111 евра по лице за возрасни/ деца 6-14.99год.- 55 евра

*Трансферот се врши со моторен чамец

Расположен на островен рај на атолот Алифу, комплексот Еllaidhoo Maldives by Cinnamon предлага слестување во настаняване во удобни соби со луксузни содржини. Обиколен од палми и бели плажи, комплексот располага со инфинити базен и фитнес центар.
Услови за деца
Телевизиски канали за деца
Детска игротека
Друштвени игри / слагалици
Локација
За да се стигне до Ellaidhoo Maldives by Cinnamon трансферот може да биде со хидроплан или моторен чамец од меѓународниот аеродром во Мале. Патувањето се продолжава за 25 минути со хидроплан или 1,5 час со моторен чамец.
Карактеристики за соба
Пространите и светли соби во Ellaidhoo Maldives by Cinnamon имаат кат за седење со удобна софа и прекрасен поглед кон океанот. Собите се со кабелска и сателитска телевизија, а полу-надворешната бања е со обезсолена вода.
Концепт за исхрана
Ресторанот Madi нуди интернационални специјалитети на шведска маса преку целиот ден.
Во барот Iruohsnee можете да се насладите со поглед на залезот и тропски коктели.
Спорт и рекреација
Музика во живо
Тематиски вечери (со доплата)
Плажа
Содржини за бадминтон
Содржини за тенис
Вечерни забави
Содржини за спортови на вода (со доплата)
Аниматори
Snorkeling (со доплата)
Сквош
Нуркање (со доплата)
Kану-кајак (со доплата)
Библиотека
Пинг понг
Билијард
Детска игротека
Риболов (со доплата)
Дополнителни информации
Превоз
Минимаркет
Клима уред
Само за непушачи
Продавници во хотелот
Соби со звучна изолација
Продавници за сувенири и подароци
Соби за непушачи
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.