Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

Fafa Premium Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Fafa Premium Resort Слики и Видеа

Локација
Аеродромот во Тирана е  на 26км од хотелот. Шатл превоз до аеродромот може да се организира со дополнителна доплата.
Спорт и рекреација
Од спортски активности во хотелот има тенис на маса.
Дополнителни информации
Рецепцијата работи 24 часа како и продавниците на имотот.
Гостите може да се релаксираат на терасата за сончање или да уживаат во пиењето пијалок во барот.
Сместување
Собите се опремени со клима уред, и со ТВ со рамен екран.
Сите соби имаат сопствена бања опремена со туш кабина или када. За вашата удобност ке најдете и папучи, бесплатен прибор за тоалет и фен.
Исто така има и бесплатен интернет.

За хотелот:
Хотелот нуди сеознски базен на отворено и ресторан, и се наоѓа на локација на плажа во Голем на 27 км од Тирана.
Достапен  е бесплатен приватен паркинг.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.