Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

Grand Blue Fafa Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Grand Blue Fafa Resort Слики и Видеа

Локација
Тирана е оддалечена на 43 км од хотелот, додека Драч е на 10км.
Најблискиот аеродром во Тирана е  на 40км од хотелот.
Концепт за исхрана
Внатрешниот ресторан е специјализиран за италијанска кујна.
По напорниот ден гостите може да уживаат во освежителен пијалок на барот.
Сместување
Сите соби се опремени со клима, сателитска, ТВ со рамен екран и балкон. 
Бањата е опремена со туш или када. Обезбедени се бесплатни прибори за тоалет, папучи и фен.
За хотелот:
Се наоѓа на плажата во Голем, и хотелот има приватна област на плажа.
Хотелот располага со базен на отворено и фитнес центар.
Достапен е и бесплатен интернет и паркинг доколку има слободни места.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.