Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Belvedere Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
*туристичка такса
За хотелот:
Хотел Белведере е комфортен хотел, кој се наоѓа во населбата Свети Стефан на околу 4км од центарот на Охрид и 100м од плажа. Хотел Белведере е бренд кој Ви нуди можност да ги почуствувате сите пријатности и да имате незаборавен престој на брегот на Охридското езеро. Овој 4 ѕвезден хотел има 89 ново декорирани соби, две сали за семинар, еден модерен и два традиционални ресторани.

Hotel Belvedere Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.