Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Belvi Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Во цената е вклучено:
*туристичка такса.
За хотелот:

Комплексот Метропол е лоциран  на 7км јужно од Охрид , на  800 метри од езерското крајбрежје, во живописни градини, борова шума и фантастичен поглед на езерото и Националниот Парк Галичица. Комлексот е составен од 3 хотели: Метропол****+, Хотел Турист***, Хотел Белви****

Хотелот “Белви” е отворен во 1989 година, со спроведено комплетно реновирање во 2018 година. Хотелот се состои од пет спрата со мезанин, приземје, пет ката над приземјето и две нивоа под основниот спрат.
Сместувачкиот капацитет се состои од пет спрата, 170 двокреветни соби со опција за додавање трет дополнителен кревет, 3 стандардни апартмани ,1 делукс-апартман 

Hotel Belvi Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.