Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

KAANI BEACH HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

KAANI BEACH HOTEL Слики и Видеа

За хотелот:
Задолжителна доплата за Божиќна вечера (Католички Божиќ):
Возрасен - 26 евра, Дете 2-9,99г. - 13 евра
Задолжителна доплата за Новогодишна вечера:
Возрасен - 35 евра, Дете 2-9,99г. - 18 евра

*Трансферот се врши со моторен чамец.

Триѕвездениот хотел Kaani Beach се наоѓа на островот Маафуши и нуди сончево опкружување меѓу кокосовите палми.
Плажа
Хотелот има сопствена плажа и се наоѓа на прва линија
Локација
Kaani Beach е на 25 километри јужно од меѓународниот аеродром Мале. До него се стигнува со моторен чамец за 30 минути или за 1 час и 30 минути со фериброд.
Карактеристики за соба
клима уред
телевизор
минибар
сеф
ел. бокал
фен за коса
интернет
рум сервис
балкон
Спорт и рекреација
риболов
Snorkeling
нуркање
спортови на вода
соба за игри
фитнес
Карактеристики за хотелот
бар
скара
фитнес
интернет
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.