Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

KURAMATHI ISLAND MALDIVES Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

KURAMATHI ISLAND MALDIVES Слики и Видеа

За хотелот:

Задолжителна долата за Божиќна вечера - 106 евра за возрасен / деца  3-11.99год.- 53 евра

Задолжителна долата за Новогодишна вечера - 131 евра за возрасен / деца  3-11.99год.- 66 евра

 

*Трансферот се врши со глисер

 

Опис: 

Островот е долг над 1,8 км и е опкружен со прекрасни плажи. Вилите за гости се распространети низ бујната вегетација или над водата, а некои имаат дополнителен луксуз, џакузи на отворено или приватен базен.

Локација

Хотелот се наоѓа на 56 км. Од главниот град Мале и од аеродромот.

Плажа
Хотелот има сопствена плажа и се наоѓа на прва линија
Услови за деца
детски центар
детски базен
детска игортека
Карактеристики за хотелот

3 бифе ресторани

9 a la carte ресторани

7 бара

базен

СПА центар

еко центар

медицински центар

интернет

Карактеристики за соба

климатизација

телевизор

телефон

мини бар

сеф

Прибор за подготовка на кафе и чај

фен за коса

бањарки

веранда со лежалки

Спорт и рекреација

тенис

џакузи

нуркање

спортови на вода

екскурзии

масажи

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.