Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

PIRINA CLUB Family Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Концепт за исхрана
Гостите може да уживаат во бугарската кујна во ресторанот во кој има и пријатен камин.
Објекти за скара се предвидени на тарасата во градината.

Спорт и рекреација
Гостите може да изнајмат велосипед, автомобил и опрема за скијање дирекно во хотелот.
Исто така возможно е да се резервираат часови по скијање и велосипедизам преку клубот Пирина.
Опремата се одвива на 4км од хотелот.
Шатл превоз до аеродромот во Софија може да се обезбеди на барање.
Сместување
Секоја соба е опремена со сопствен балкон, со прекрасен поглед кон околните планини.
На барање појадок и спакуван ручек се доставуваат во соба.
Health Care
Импресивната палета на велнес објекти кои се нудат вклучува топла када, сауна, теретана и салон за масажа.
За хотелот:
Хотелот нуди бесплатен шатл до ски лифтот, 700м од зградата.
Гостите можат да користат бесплатен интернет, сопствен балкон и бројни спа објекти.
Центарот на Банско е на 10 минутно пешачење.

PIRINA CLUB Family Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.