Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
Мапа

RIU PALACE MALDIVES Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

RIU PALACE MALDIVES Слики и Видеа

Плажа
Хотелот располага со сопствена плажа и се наоѓа на прва линија.
Услови за деца
детски базен
детска игротека
дневна програма за забава за деца на возраст од 4 до 7 и од 8 до 12 години во "RiuLand" (шест пати во неделата)
Локација

Сместен на приватниот остров Kedhigandu, дел од атолот Дахалу. На 180 км од меѓународниот аеродром Велана. На 5 км до центарот на Кудахувадуху, главниот град на атолот.

Карактеристики за соба

климатизација

вентилатор

телевизор

телефон

мини бар

Прибор за подготовка на кафе и чај

сеф

бањарка

фен за коса

интернет

тераса или балкон

Спорт и рекреација

масажи
парна бања

фитнес

спортови на вода

вечерни програми

Snorkeling

нуркање

Карактеристики за хотелот

4 ресторани

бар

базен
СПА центар

фитнес
продавница за подароци

интернет

За хотелот:

*Трансферот се врши со внатрешен лет + глисер

 

Опис

 

Ако сонувате за луксузен одмор во рајска дестинација, хотелот Riu Palace Maldivas е совршено место за вас. Сместен на приватниот остров Kedhigandu, комплексот нуди 24-часовен „ALL INCLUSIVE“, бесплатен Wi-Fi низ хотелот, широк спектар на храна и пијалоци и многу опции за одмор и забава.

За да уживате во вашиот престој во максимален комфор, Riu Palace Maldivas располага со Junior апартмани, како и ексклузивни надводни апартмани, од кои некои имаат мали приватни базени. Сите 150 соби се опремени со минибар, диспензери за пијалоци, чајници, клима уред и сателитска ТВ, покрај многу други содржини.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.