Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Tresor Sousouras Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Tresor Sousouras Hotel Слики и Видеа

Плажа
Далечина од плажа : на сама плажа. 
Плажа : камчесто- песочна.
Лежалки за на плажа: Со доплата на лице место. 
Чадори за сонце: Со доплата на лице место. 
Локација

Локација : Хотелот се наоѓа на полуостровот Касандра, на местото Ханиоти, на 95 километри од аеродромот  "Makedonia" во Солун. 


Сместување

Вкупно 80 соби:Doubles, Family Bungalows, Family Rooms 4 pax.

Собите располагаат со : индивидуална клима ( со доплта на лице место), телевизор, телефон, мини фрижидер, туш, фен, интернет, балко/тераса.


Детски кревет- со доплата на лице место. 
Резервација за детски кревет за возраст од 0-2 година - е задолжителна. 

Double - 2 одделни легла, софа.
Family Bungalow - 2 соби со врата помеѓу нив, 4 одделни легла и едно дополнително легло.  
Family Room 4 pax - 2 соби: одделна спална соба ( 2 одделни легла ) и дневен престој со 2 дополнителни легла. 

Тип на дополнителни легла- софа/фотеља/ кревет на расклопување. 

Пансион
Услуга :
Полупансион: појадок и вечера - Half board. 

Concept

Во хотелите каде услугата на исхрана е во принцип - шведска маса, самопослужување, хотелот има право во случај на недоволен број гости или од некои други фактори, храната да ја сервира на мени наместо на шведска маса, што не влијае на квалитетот и услугата на хотелот. 


Хотелот го задржува правото за промена на програмата без претходна најава.

За хотелот:

Хотелот е изграден во медитерански стил. Сместен на неколку чекори од централниот дел на летувалиштето Ханиоти, познат по своите туристички инфраструктури. Хотелот нуди пријатна атмосфера во модерна содржина. Погоден за фамилијарен одмор. 

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.